Produkty

KOLOSTRUM FORTE 500 mg 60 kaps.


KOLOSTRUM FORTE 500 mg, 60 kaps. (suplementdiety)Kolostrum to suplement diety, którego głównym składnikiem jest siara pobierana od krów. Siara, to wydzielina gruczołów mlecznych wytwarzana w ciągu 72 godzin po porodzie, której zadaniem jest ochrona immunologiczna w pierwszych dniach życia cielaka. Jest to bardzo wartościowa substancja, gdyż zawiera immunoglobuliny, czynniki wzrostu, witaminy, minerały oraz substancje przeciwbakteryjne o wiele wyższej ilości niż siara ludzka. Zawiera również inhibitory proteazy, które chronią ją przed zniszczeniem w procesach trawiennych. Kolostrum w organizmie ludzkim wchłaniane jest w jelitach, gdzie działa najskuteczniej. Jest odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w tym również dla sportowców ora osób w czasie rekonwalescencji.Składniki:Substancje czynne mg/1 kapsułka

Colostrum bovinum (30% immunoglobulin) 500

Substancje pomocnicze:Żelatyna, gliceryna (substancje powlekające).Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 2-3 kaps. 2 razy na dobę, dzieci 1-2 kaps. 2 razy na dobę. Uwagi:Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Nie stosować u osób z nietolerancją na mleko krowie!Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5-25 stopni Celsjusza. Chronić przed wilgotnością i ekspozycją na słońce. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety.

Producent:Virde spol s r.o. Stemlovec 10 Holasovice, Czeska RepublikaDystrybutor:Virde Polska Sp. z o.o, ul. Wolności 124, 41-500 Chorzów.