Kariera

PRZEDSTAWICIEL APTECZNY

Opis Stanowiska
- Aktywna promocja preparatów firmy Virde Polska Sp. z o.o.
- Dbałość o ekspozycję promowanych produktów
- Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
- Analiza i raportowanie wizyt oraz sprzedaży, kontrola realizacji zamówień
- Współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów
- Pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Prawo jazdy kat. B
- Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz Internetu
- Dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista
- zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:
- Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
- Samochód, telefon służbowy
- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r.
o Ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 833).

Oferty (CV ze zdjęciem + List Motywacyjny) prosimy kierować na adres mailowy rekrutacja@virde.pl

Aktualności
2016-06-14
BALSAM KONOPNY
Na ciepłe dni polecamy KONOPNY BALSAM CHŁODZĄCY 200 ml!

2016-03-31
BALSAM Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM 200 ml
W sprzedaży pojawił się BALSAM Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM !

2015-11-18
WYCOFANIE Z RYNKU
WYCOFANIE Z RYNKU produktu MAŚĆ NIEDŹWIEDZIA 200 ml