Virde Polska jest spółką córką firmy Virde, która powstała w 1996 roku na terenie Czech. Początkowo firma pośredniczyła jedynie w odsprzedaży asortymentu obcych firm, jednakże z czasem rozwinęła się zarówno pod względem geograficznym, obejmując zakresem swojego działania Słowację, Polskę i Węgry, jak i pod względem produktowym – inwestując we własny park produkcyjny.

W Polsce firma została zarejestrowana w roku 2005, a pierwszą sprzedaż odnotowała w listopadzie 2006 roku. W ofercie firmy znajdują się obecnie suplementy diety, materiały opatrunkowe oraz kosmetyki. Warto podkreślić, iż Virde jest rozwijającą się spółką, która wciąż inwestuje w produkcję coraz to nowszych preparatów poszukiwanych na rynku.

Virde Polska, jako firma produkująca preparaty o właściwościach leczniczych, stara się realizować misję społeczną.

Nasze motto brzmi:

  „Z naturą po zdrowie”

Podstawowym pionem biznesu spółki są kosmetyczne żele ziołowe. Pacjenci cenią je i chętnie po nie wracają. Jednakże w ofercie spółki, obok kosmetyków, znajdują się również suplementy diety oraz materiały opatrunkowe. Całość produkcji ulokowana jest w Czechach, a wyroby trafiają do odbiorców we wszystkich krajach Europy Środkowej.Warto podkreślić, iż asortyment firmy jest bardzo dynamiczny. Firma stara się słuchać swoich klientów i modyfikować asortyment, wprowadzając wciąż nowe produkty.

Świadectwem jakości produktów Virde jest otrzymany po raz pierwszy już w 2008 roku Eko Laur Konsumenta. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Polaków jako dowód najlepszej marki / produktu. Organizatorem programu „Laur Konsumenta” jest Przegląd Gospodarczy ukazujący się na łamach Gazety Prawnej – ogólnopolskiego dziennika zajmującego się tematyką prawną i ekonomiczną.

Nieustannie czynimy starania, aby nasze produkty jak najlepiej spełniały Państwa oczekiwania…